קורסים מקצועיים
והשתלמויות לאיפור ושיער

אם חשוב לך ללמוד טכניקות יעילות, להיות מעודכנת במגמות ובטרנדים של כל עולם האיפור והשיער, הקורסים שלי ילמדו אותך את הלוקים והסגנונות הכי מעודכנים לצד הקלאסיקות שתמיד ישארו איתנו.

אם את מרגישה שאת חייבת להגשים את עצמך, לממש את היעוד שלך, הקורסים שלי יתנו לך את המוטיבציה לעשות את מה שתמיד חלמת עליו.

אם יש לך את זה ולמדת אבל את מרגישה שחסרות לך טכניקות שיחזקו וישפרו אותך ויעצימו את הביטחון העצמי, את מוזמנת לקורס מותאם אישית ולחזק בדיוק את הנקודות הבעייתיות

אז אם אין לך ידע קודם באיפור או עיצוב שיער ואת חולמת לעסוק בתחום, הקורסים שלי ילמדו אותך הכל מההתחלה.

?Why me

רמה
מקצועית

הדרך להיות מקצועי בכל דבר שעושים, היא לא להפסיק ללמוד אף פעם .הטכניקות בעולם האיפור והשיער משתדרגות ומתייעלות כל הזמן, המוצרים מתפתחים וכמאפרת ומעצבת שיער מובילה אני חייבת להישאר תמיד מעודכנת וכמובן גם אתן

כלים
להצלחה

בבית הספר שלי לאיפור ועיצוב שיער עוברות עשרות נשים שרוצות לפתח את יכולותיהן המקצועיות בדרכן להצלחה

ניסיון של מעל
9 שנים בתחום

את כל הטכניקות והשיטות לאיפור ועיצוב שיער מקצועי שלמדתי ואספתי במשך 9 שנים, פיתחתי לשיטה יעילה, מקצועית ופשוטה לביצוע

יעוץ שיווקי
אישי

בסוף הקורס מוענק לכל תלמידה מפגש בונוס במתנה שכולו מוקדש לשיווק עצמי. איך לצאת לדרך אחרי שלמדנו והתמקצענו, איך להתנהל עם לקוחה איך לשווק את עצמי ואיך להצליח כמאפרת ומעצבת שיער

עשרות בנות שעברו את הסדנאות המקצועיות שלי, רכשו לעצמן מקצוע לחיים, הן מגשימות את החלום שלהן לעסוק בתחום האיפור והשיער, הן ממשות את הייעוד שלהן, ממשות את עצמן ומתפרנסות מהדבר שהן הכי אוהבות לעשות!

רוצה לשמוע על הקורסים וההשתלמויות שלי?

צרי איתי קשר בטלפון 073-7537778 או השאירי פרטים:

My System

השיטה בנויה על יסודות איתנים שמלמדים אותך את רזי עולם האיפור ועיצוב השיער ממש מהבסיס ועד לתוצאות ביוטי מושלמות ומתקדמות. נכיר ביחד את כל תווי הפנים וסוגי העור, את כל סוגי השיער את המוצרים הכי נכונים ויעילים שיתנו לנו את התוצאות המושלמות, נלמד איך עובדים איתם ונשאר מעודכנים בטרנדים הכי נכונים של עולם האיפור ועיצוב השיער.

את השיטה אני מעבירה במפגשים אישיים ומעשיים אחת על אחת, אני מסבירה, מדגימה מראה ומתקנת ואת מיישמת, מתאמנת ומתנסה, כדי שתוכלי להבין בדיוק איך להגיע לתוצאות מושלמות, איך להשיג בדיוק את האיפור שאת רוצה או את עיצוב השיער שאת שואפת אליו.

Who
?am I

היי אני אסתי ביטון, אני הבעלים של חברת “אסתי ביטון – איפור ועיצור שיער” ואני מתמחה באיפור ועיצוב שיער לכלות. האהבה והתשוקה הכי הגדולה שלי היא להיות שותפה לתהליך הקסום שעובר עלייך, הכלה, ביום המיוחד בחייך.

אחד הערכים החשובים לי ביותר הוא מקצועיות. הדרך להיות מקצועי בכל דבר שעושים, היא לא להפסיק ללמוד אף פעם. הטכניקות בעולם האיפור והשיער משתדרגות ומתייעלות כל הזמן, המוצרים מתפתחים וכמאפרת ומעצבת שיער מובילה אני חייבת להישאר תמיד מעודכנת.  גם היום לאחר 9 שנים בתחום ועשרות השתלמויות שעברתי אני ממשיכה תמיד ללמוד ולהביא את החידושים האחרונים הבינלאומיים מתחום הביוטי כמו מכנס מוצרים וטרנדים באיפור ושיער בטוקיו, מהשתלמות איפור אצל מריו המאפר של קים קרדשיאן ומטכניקות של מאפרים מעצבי שיער בינלאומיים. בשנה זו אף נבחרתי למעצבת שיער מומלצת על יד קוראות מגזין ״את״.

?What my clients say

What my
clients
?say

Check out
my Youtube
channel

בנות מקצועיות שכבר עוסקות בתחום הגיעו אלי לסדנאות מקצועיות פרטניות, הצליחו ליישם דברים ולהגיע לתוצאות מושלמות לאחר שנים בתחום שניסו וניסו ולא הצליחו. הן חיזקו את היד שלהן, שיפרו את המקצועיות שלהן ואת הביטחון העצמי שלהן והגדילו את קהל הלקוחות שלהן ואת הפרנסה שלהן.

לפרטים והרשמה לקורסים ולהשתלמויות השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם